Команда проекту
Професор Ігор Якименко
Координатор проекту. Доктор біологічних наук, професор кафедри екологічної безпеки та охорони праці Національного університету харчових технологій, м. Київ, Україна.
Протягом останніх років професор Якименко вивчає та викладає політику та найкращі практики Європейського Союзу у галузі сталого розвитку та охорони навколишнього середовища.
Розробив та впровадив нові університетські викладацькі курси з питань екологічної політики ЄС та з питань сталого розвитку ЄС в рамках модуля та кафедри Жана Моне. Пропагує діяльність Асоціації українських професорів та дослідників, які керуються дослідженнями Європейського Союзу щодо сталого розвитку. Має багаторічний досвід успішного міжнародного співробітництва - як вчений програми Фулбрайта в Школі з питань громадськості та охорони навколишнього середовища, Університет Індіани, США та як учасник заходів програми Erasmus +. Тісно співпрацює з колегами з університетів ЄС.
Професор Людмила Петрашко
Доктор економічних наук, професор кафедри міжнародного менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (КНЕУ), м. Київ, Україна.
Академічний координатором та тренер модуля Жана Моне «Європейська модель бізнес-практики корпоративної соціальної відповідальності» та координатор дослідницького проекту «Порівняльна оцінка ділових практик корпоративної соціальної відповідальності: ЄС та Україна» в КНЕУ. Є досвідченим експертом у галузі міжнародного менеджменту (MA, MBA) та управління європейськими проектами (MA), розробником та менеджером міждисциплінарних тренінгів для студентів магістратури з питань європейської інтеграції та міжнародного управління бізнесом. Має багаторічний успішний досвід у науково-дослідній та академічній співпраці з українськими колегами та колегами з Європейського Союзу, а також має тісні професійні контакти з українськими політиками та бізнес-органами.
Доцент Оксана Салавор
Кандидат технічних наук, доцент кафедри екологічної безпеки та охорони праці Національного університету харчових технологій, м. Київ, Україна. Має значний технічний досвід у галузі харчових технологій та зелених технологій.
Вивчала та викладала політику та найкращі практики Європейського Союзу в галузі сталого розвитку та охорони навколишнього середовища. Вона є членом команди двох заходів Жана Моне (модуль та кафедра), які впроваджувались протягом останніх років на кафедрі екологічної безпеки. Розробила та впровадила нові університетські викладацькі курси із зелених технологій у виробництві продуктів харчування. Бере активну участь у формуванні загальнонаціональної Асоціації викладачів та дослідників університетів у європейських дослідженнях щодо сталого розвитку. Має чудові управлінські та комунікативні навички та є ефективним командним гравцем.
Професор Юлія Войтенко Палган
Доктор наук, старший викладач Міжнародного інституту економіки промислового навколишнього середовища, Університет Лунда, Швеція.
Її основною галуззю знань є управління процесами сталого розвитку з фокусом досліджень на стале споживання в ЄС. Має багаторічний досвід роботи в мультикультурних, мультидисциплінарних командах. Працювала розробником курсів, координатором курсів, викладачем та викладачем у міжнародних програмах бакалавра, магістра та доктора наук в Університеті Лунда, Університеті Мальме, Центральноєвропейському університеті (CEU), Бізнес-школі CEU, а також у Масивному відкритому онлайн-курсі ( MOOC), розроблений IIIEE в Університеті Лунда.
Має великий неакадемічний досвід роботи консультантом для промисловців, політиків на різних рівнях, муніципальних лідерів, підприємців, дослідницьких установ, неурядових та міжнародних організацій, таких як Програма розвитку ООН (ПРООН), Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (UNFAO) та Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) з питань енергоефективності, відновлюваної енергетики, біоенергетики та стійких інновацій.
Професор Катя Біденкопф
Доктор наук, доцент кафедри соціальних наук Католицького університету, Левен, Бельгія. Її академічні наукові центри вивчають зовнішні наслідки екологічної та кліматичної політики Європейського Союзу, цінову політику вуглецю, кліматичну дипломатію, розбудову потенціалу, регулювання хімічних речовин та електронну політику відходів. Вона є досвідченим викладачем університету та дослідником у міждисциплінарних дослідженнях Європейського Союзу з питань екологічної політики, зміни клімату та глобальної дипломатії. Є академічним координатором модуля Жана Моне з питань європейського лідерства для глобальних змін, внутрішнього та зовнішнього вимірів європейської кліматичної, енергетичної та екологічної політики. Має великий досвід міжнародної співпраці - отримувала стипендії Фулбрайта Шумана та стипендії DAAD / AICGS.
Доцент Оксана Ничик
Кандидат технічних наук, доцент кафедри екологічної безпеки та охорони праці Національного університету харчових технологій, м. Київ, Україна.
Має практичні навички з екологічного аудиту як сертифікований урядом аудитор з охорони навколишнього середовища. Усі її університетські курси викладання включають значні сегменти політики Європейського Союзу та найкращих практик у галузі охорони навколишнього середовища. Є членом викладацького складу кафедри Жана Моне зі сталого виробництва та споживання продуктів харчування в ЄС в НУХТ. Заступник декана факультету біотехнології та екологічного контролю НУХТ і має чудові організаторські та комунікативні здібності. Має досвід використання інформаційно-комунікаційних технологій та підходів до електронного навчання.